NACIONALINIS FOTOPROJEKTAS „LIETUVA IR MES“ – UNIKALI IŠLIEKAMOJI VERTYBĖ ATEITIES KARTOMS IR KIEKVIENAM IŠ MŪSŲ

      

Nacionalinis fotoprojektas „Lietuva ir mes“ - tai Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtas projektas, įamžinantis veikliausius, kūrybingiausius ir iškiliausius šiandienos Lietuvos žmones.
Šis fotoprojektas - tai nedviprasmiškas ir akivaizdus įrodymas, kad kiekvienas iš mūsų, turintis aiškų norą bei sveiką užsispyrimą, gali bei siekia savo gyvenimo tikslų bei svajonių ČIA ir DABAR, LIETUVOJE.

 

Nuotraukose, kurių herojai -  iškiliausi valstybės ir visuomenės veikėjai, žymiausi mokslo, kultūros, meno ir sporto pasaulio atstovai, įtakingiausi ir  charizmatiškiausi verslininkai,
stipriausių ir inovatyviausių privačių bei valstybinių įmonių vadovai - kuriamas gyvas, betarpiškas ir neoficialus mūsų kasdienio gyvenimo ir VISOS LIETUVOS atspindys. 

 

Reprezentacinis, monumentalus ir unikalus, iš  500-ų specialiai šiam fotoprojektui kuriamų, niekur anksčiau nepublikuotų bei konceptualiai įvairiausių fotografijų sudarytas albumas leis mūsų šalies partneriams, draugams ir svečiams iš arti pažinti ŠIANDIENOS LIETUVĄ, o mūsų vaikams, anūkams ir ateities kartoms - prisiliesti prie šimtmečio Lietuvos nuotaikos, emocijų bei kasdienio gyvenimo akimirkų.

 

Pats fotoalbumas "LIETUVA ir mes" plačiajai visuomenei bus pristatytas 2020 metų kovo mėnesio 11 dieną, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines.
Šis albumas - tai palikimas ateities kartoms, turėsiantis neabejotiną istorinę, dokumentinę, meninę ir kultūrinę išliekamąją vertę bei ilgus metus reprezentuosiantis mūsų šalį visame pasaulyje.